Ürünlerimiz

BUĞDAY

Buğday, dünyanın en yaygın kullanılan tahıl ürünüdür. Atlantik Global olarak, kaliteli ve yüksek proteinli buğday çeşitleri sunuyoruz.

MISIR

Mısır, dünyada en yaygın kullanılan ikinci tahıl ürünüdür. Atlantik Global olarak, kaliteli mısır çeşitleri sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

BUĞDAY KEPEĞİ

Buğday kepeği, buğdayın dış kabuğundan elde edilen bir yan üründür. Yüksek lif içeriği ile bilinir ve hayvan yemi üretimi, un üretimi ve gıda katkı maddeleri gibi farklı amaçlarla kullanılır.

UN

Un, tahılların öğütülmesiyle elde edilen bir temel gıda maddesidir. Atlantik Global olarak, kaliteli ve yüksek proteinli un çeşitleri sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

YAĞLIK AYÇEKİRDEĞİ

Ayçekirdeği, yüksek yağ içeriği ile bilinen bir bitkidir. Atlantik Global olarak, yüksek kaliteli ayçekirdeği çeşitleri sunarak, müşterilerimize yüksek kaliteli yağlık ayçiçeği ürünleri sağlıyoruz.

HAM AYÇİÇEK YAĞI

Ham ayçiçek yağı, ayçiçeği tohumlarından elde edilen bir yağdır. Atlantik Global olarak, yüksek kaliteli ham ayçiçek yağı ürünleri sunarak, müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı yağ çözümleri sunuyoruz.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.